Z życia ucznia SP

Dzień Bezpiecznego Internetu 2018 r. w naszej szkole to cykl lekcji informatyki i zajęć z wychowawcą na temat zagrożeń jakie niesie ze sobą nadmierne korzystanie z internetu.

 

Więcej…

 

Projekt zrealizowany w okresie październik 2017 - styczeń 2018 został wysoko oceniony przez Krajowe Biuro eTwinning. 1-go lutego 2018 r. otrzymaliśmy Odznakę Jakości.

 

20-go stycznia uczniowie Szkoły i wychowankowie Przedszkola wzięli udział w I Przeglądzie Kolęd w Klewkach zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Purdzie.

 

Więcej…

 

Dnia 18 stycznia 2018 r. uczniowie klas V - VII spotkali się na peronie PKP w Marcinkowie i rozpoczęli wyprawę pt. „Każdy chce się wyróżniać. Nikt nie chce być inny”.

Więcej…

 

Zimno, śnieżnie, ale w sercach uczniów klas I- III naszej szkoły gorąco.  Powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w naszej szkole  Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury, białych dróg  jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach wszystkich.

Więcej…

 

 

Hej kolęda, kolęda ...

Więcej…

 

 

W poniedziałek 4 grudnia uczniowie klasy siódmej oraz grupa gimnazjalistów pod opieką pani Danuty Adamowicz i Marleny Kozubek udała się pociągiem ICE do Warszawy, aby odwiedzić swoich kolegów ze szkoły podstawowej STO z Warszawy.

Więcej…

 

„Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze” (galeria zdjęć)

Wróżby, konkursy, tańce, zabawy… Tak przebiegały szkolne andrzejki zorganizowane, po raz kolejny, przez RADĘ RODZICÓW, RADĘ PEDAGOGICZNĄ i SAMORZĄD UCZNIOWSKI.

Więcej…

 

„W MOIM MAGICZNYM DOMU”

Rozstrzygnięto konkurs plastyczno-literacki przeznaczony dla uczniów klas 1-4.

Więcej…

 

Eksperymentuj z klasą!

Jeśli jesteście ciekawi świata, lubicie odkrywać tajemnice i dzielić się z innym swoją wiedzą i radością,

to jest czas właśnie dla Was!

Więcej…

 

W ubiegłym tygodniu gościliśmy grupę uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 24 w Warszawie. Spotkanie odbyło się w ramach nawiązanej współpracy w ubiegłym roku szkolnym.