Z życia ucznia SP

W poniedziałek 4 grudnia uczniowie klasy siódmej oraz grupa gimnazjalistów pod opieką pani Danuty Adamowicz i Marleny Kozubek udała się pociągiem ICE do Warszawy, aby odwiedzić swoich kolegów ze szkoły podstawowej STO z Warszawy.

Więcej…

 

„Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze”.

Wróżby, konkursy, tańce, zabawy… Tak przebiegały szkolne andrzejki zorganizowane, po raz kolejny, przez RADĘ RODZICÓW, RADĘ PEDAGOGICZNĄ i SAMORZĄD UCZNIOWSKI.

Więcej…

 

„W MOIM MAGICZNYM DOMU”

Rozstrzygnięto konkurs plastyczno-literacki przeznaczony dla uczniów klas 1-4.

Więcej…

 

Eksperymentuj z klasą!

Jeśli jesteście ciekawi świata, lubicie odkrywać tajemnice i dzielić się z innym swoją wiedzą i radością,

to jest czas właśnie dla Was!

Więcej…

 

W ubiegłym tygodniu gościliśmy grupę uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 24 w Warszawie. Spotkanie odbyło się w ramach nawiązanej współpracy w ubiegłym roku szkolnym.

 

Więcej…

 

Październik w naszej szkole jest szczególnym miesiącem  w życiu pierwszoklasistów. Wtedy to, uczniowie klasy pierwszej, składają uroczyste ślubowanie i są pasowani na ucznia. W tym roku szkolnym uroczystość ta odbyła się 26 października.

Więcej…

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Purdzie należy do programu Stypendia św. Mikołaja. Jest to program, który pozwala dzieciom i młodzieży z niezamożnych rodzin rozwijać talenty, a wszystko dzięki zaangażowaniu szkoły i lokalnej społeczności w zbieranie funduszy na stypendia dla swoich uczniów. Do akcji przystąpiliśmy w ubiegłym roku szkolnym, organizując w ramach XX Pikniku Rodzinnego zbiórkę pieniężną. Dzięki hojności bawiących się z nami gości – uczniów, ich rodzin i znajomych, troje uczniów z klas piątej i siódmej dołączyło do grona stypendystów św. Mikołaja.

Więcej…

 

 

29 września uczniowie kl.V wzięli udział w warsztatach, wykładach i zajęciach w ramach ogólnoeuropejskiego wydarzenia naukowego Noc Naukowców 2017. Gleba i jej minerały nie mają przed nami tajemnic.

Więcej…

 

Szanowni rodzice i opiekunowie, drodzy uczniowie i nauczyciele.

Zapraszam do oddania głosu na zorganizowane w naszej szkole wydarzenie językowe.

26 września to Europejski Dzień Języków z sukcesem obchodzony w placówkach oświatowych w całej Europie; od tego roku również i w naszej szkole.

Aby oddać swój głos należy:

- wejść na stronę naszego wydarzenia na oficjalnej stronie EDJ:

http://bit.ly/2yQD2kz

- kliknąć na Vote (przycisk znajduje się pod znaczkiem facebooka)

Zachęcam do polecenia głosowania znajomym i rodzinie. Termin upływa 20.10.2017 r.

Krystyna Izdebska

nauczyciel j.angielskiego

 

15-go września 2017 roku (w piątek) wypada Międzynarodowy Dzień Kropki. Rok temu zorganizowaliśmy kropkowy dzień po raz pierwszy. W tym roku też "kropkujemy".

 

Więcej…

 

4 września 2018 roku przed budynkiem  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice.