25 kwietnia uczniowie naszej szkoły pojechali na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu był spacer po Łazienkach Królewskich, założonych przez Króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.

Zdjęcia z wycieczki

Podziwiali pomnik Chopina, Pomarańczarnię, Pałac na Wyspie i Podchorążówkę.  Następnie przejechali do Zamku Królewskiego. Zwiedzili Salę Wielką, Rycerską i Tronową oraz Pokój Canaletta, Kaplicę, Gabinet Króla, Sypialnię, Garderobę i Kaplicę. Wprowadzeni w świat zamkowych tajemnic, zagadek i niespodzianek poznali  fascynujące dzieła sztuki, które były świadkami przeszłości. Kolejnym punktem programu było wejście na trybuny Stadionu Narodowego. Każdy z uczniów mógł poczuć się jak kibic. Najwięcej emocji i zachwytu wywołała wizyta w Centrum Nauki Kopernik, gdzie przez zabawę mogli wzbogacić swoją wiedzę. Zmęczeni ale pełni pozytywnych emocji i nowych doświadczeń wrócili do domu.