Dzień Dziecka to jeden z najważniejszych dni w opinii uczniów i wychowanków naszego Zespołu. Wyśmienita okazja do budowania dobrych relacji nie tylko w zespole klasowym, ale również "międzywydziałowym".

 

Jak co roku starsi uczniowie odwiedzili z niespodzianką dzieci w przedszkolu. Szóstoklasistkom odżyły wspomnienia z czasu, kiedy to same były wychowankami przedszkola, a galeria zdjęć absolwentów w korytarzu napawa dumą z osiągniętych sukcesów i zmian, które widać gołym okiem ;)

Inicjatorką spotkania w przedszkolu była uczennica kl.VI, Dominika Olenkowicz. W ramach zajęć świetlicowych i realizowanego projektu eTwinning, nie mogliśmy nie podzielić się z najmłodszymi radością, która towarzyszy nam w trakcie tradycyjnych gier i zabaw. Realizując założenia projektu dowiedzieliśmy się, że dzieci i uczniowie w Grecji, Słowacji i Czechach znają dokładnie te same gry, co my ... więc nauka wierszyka czy rymowanki, to tylko kwestia ciekawości, której dzieciom nie brakuje!


W przedszkolu-film

A tym czasem w klasie piątej ...-film