Spis treści
Breakfast around the world
Śniadanie cd
Christmas cards
Wszystkie strony

Międzynarodowa współpraca realizowana w ramach lekcji języka angielskiego klasy czwartej.

Uczniowie europejskich szkół podstawowych zaangażowanych w realizację projektu:

- poznają różnice w diecie i stylu życia swoich rówieśników,

- dowiadują się jak wygląda zdrowe żywienie w innych krajach,

- doświadczają jak produkty spożywcze łączą ludzi.

Będziemy razem badać, szukać, przygotowywać i jeść śniadania z odległych zakątków Europy! Z uczniami wybranej szkoły spotkamy się na śniadaniowej video konferencji.

Realizując projekt utrwalamy nabyte w klasach młodszych umiejętności językowe. Ćwiczymy i odważnie stosujemy bieżący materiał lekcyjny. Doświadczamy celowości nauki języka obcego jako narzędzia komunikacyjnego współczesnego świata! W poniższych klipach video przedstawiliśmy się partnerom projektu i opowiedzieliśmy o naszej szkole. Zapraszamy do śledzenia naszych poczynań w dzienniku projektu tutaj.