Drodzy rodzice, uczniowie i nauczyciele.

Zachęcam Was i bardzo namawiam do oddania głosu na projekt edukacyjny zgłoszony do VIII edycji konkursu wydawnictwa Nowej Ery "Projekt z klasą".

Zgłoszony przeze mnie projekt realizowany jest w ramach piątkowych zajęć świetlicowych. Głosowanie rozpoczęło się dziś (4.12.) i trwa do 14-go grudnia włącznie. Każdego dnia można oddać jeden głos, więc każdy dzień się liczy :)

Aby oddać głos, należy wejść na stronę: www.projektzklasa.pl , kliknąć w zakładkę KONKURS. Kiedy wyświetli się mapa Polski ze znacznikami, proszę najechać kursorem i kliknąć w znacznik Purda, pojawi się tytuł projektu (Tradycyjne gry i zabawy: most między pokoleniami, kulturami i siła napędowa nauki przez zabawę), klikamy w tytuł i zaczyna się zabawa z oddaniem głosu ;) Procedura owszem jest pierwszego dnia nieco dłuższa, gdyż każdy głosujący musi być zarejestrowany z imienia i nazwiska. W kolejnych dniach pójdzie szybciej. Najważniejsza rzecz, to aktywować link, który będzie wysyłany na podany adres mailowy - to dopiero gwarantuje poprawność i ważność oddanego głosu.

Pięć szkół z najwyższą liczbą głosów otrzyma grant w wysokości 1000 zł na realizację projektu. Wszystko więc w naszych rękach i kliknięciach :) Przekażcie informację dalej, rodzinie, znajomym ...

Z góry dziękuję za każdy oddany głos.

Krystyna Izdebska