Z przyjemnością donosimy, że uczennice naszej szkoły w ostatnim okresie odniosły kilka znaczących sukcesów w dziedzinie sztuk plastycznych.

Lena Baranowska uczennica klasy IV zajęła I miejsce w kategorii klas IV- VI w konkursie „Historyjka Obrazkowa - przygoda bociana”, organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach.

Julia Kaczyńska z klasy VI zajęła II miejsce w konkursie „25 lat PSP-Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”, w kategorii uczniów 10-13 lat, etap powiatowy. Praca Julii została przekazana na konkurs wojewódzki.

Kasia Sawko z klasy VI i Nadia Tuszewicka z klasy V otrzymały wyróżnienia w konkursie organizowanym przez Komendę Miejską Policji w Olsztynie na projekt maskotki promującej olsztyńską Policję. Celem konkursu było stworzenie wzoru maskotki, która będzie służyła promowaniu olsztyńskiej Policji podczas imprez profilaktycznych skierowanych do dzieci i młodzieży oraz spotkań edukacyjnych w placówkach oświatowych.

Prace powstały podczas zajęć plastycznych organizowanych w szkole.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Za Julię trzymamy kciuki, aby odniosła również sukces na etapie wojewódzkim.