W maju gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli dwóch szkół....

 

 

17 maja nauczyciele naszej szkoły spotkali się z radą pedagogiczną Szkoły Podstawowej w Wrzesinie. Nauczyciele z Wrzesiny wzięli udział w obserwacji zajęć języka angielskiego, matematyki i przyrody.  Następnie dyskutowaliśmy o skuteczności metod nauczania oraz o strategiach edukacyjnych. Rozmawialiśmy o wprowadzanych w szkole innowacjach oraz pomysłach na projekty edukacyjne. Dzieliliśmy się doświadczeniami dydaktycznymi.

24 maja odwiedzili nas przedstawiciele ”Gazetki z różkami” i „Szkolnej Galerii Sztuki” z Zespołu Szkół STO na Bemowie w Warszawie. Uczniowie przebywali pod opieką dyrektora Gimnazjum Piotra Piskorskiego oraz nauczycieli Elżbiety Borsuk-Sorota, Aleksandry Strycharczyk i Piotra Bandurskiego,

Spotkanie to próba nawiązania współpracy z uczniami i nauczycielami tej szkoły. W Bibliotece Gminnej w Purdzie została zainstalowana wystawa prac uczniów z Gimnazjum nr 99 wchodzącego w skład Zespołu. Będzie ona dostępna dla mieszkańców Purdy i gości do września tego roku. Zostaliśmy zaproszeni też do złożenia rewizyty we wrześniu lub październiku.